دسته گل عروس


دسته گل عروس، بخش مهمی از مراسم عروسی است که نمی‌توان از کنار آن به سادگی عبور کرد و آن را به صورت تصادفی انتخاب نمود. در این مطلب، چند راهنمایی برای انتخاب بهترین دسته گل عروس، برای تازه عروس و دامادها داریم.

دسته گل عروس یک اولویت است، هیچ وقت سرسری از گل آرایی دسته گل عروس نگذرید. این دسته گل همون دسته گلی است که قرار است تا ابد توی ذهنتون توی خونه ی مادر یا مادر شوهراتان باشد یا کنار میز اتاق خوابتان یا در عکس های مختلف بمونه. پس بهتره که دوسش داشته باشید.

گل‌های مقاوم را انتخاب کنید

گل‌هایی را برای دسته گل عروس انتخاب کنید که به آسانی پژمرده نشوند و بتوانند ساعت‌ها بدون آب‌، تر و تازه باقی بمانند. به عنوان مثال، رزهای هلندی، لیلیوم‌های هلندی، ارکیده و آفتابگردان، گزینه‌های مناسبی هستند. بهتر است در این مورد، با گل فروش‌ها مشورت کنید.

تک رنگ عمل کنید

اگر از نظر بودجه بندی محدودیت هایی دارید بهتره که با یک رنگ جلو برید. این کار گزینه های بیشتری را جلوتون قرار میده و در ضمن تزیینات و گل آراییتون جلوه ی ویژه ای میگیره.
ملاقات ها اولیه بین شما و طراح گلتون قرار خیلی جالب باشه. شما میتونید راجع به چیزی که تو ذهن دارید حرف بزنید و تصویری که از گل های عروسیتون توی ذهن دارید را مجسم کنید. طراح گل شما باید جوری باشه انگار با شما یک نفر را تشکیل میده تا بتونید بهترین عروسی را در کنار هم برگزار کنید.

در هنگام انتخاب دسته گل عروس، مدل لباس عروس را در نظر داشته باشید

شکل و مدل لباس عروس، در انتخاب مدل دسته گل عروس، تأثیرگذار است. به عنوان مثال، لباس عروس بلند، باریک و ساده، با دسته گل آبشاری با گل‌های ارکیده تناسب دارد، در حالی که یک لباس عروس کامل و پف‌دار که طرح‌ها و جزئیات زیادی دارد، با یک دسته گل کوچک، بیشتر هماهنگ است.

هزینه ها
یکی از سخت ترین و بدترین قرار های ملاقات با گل فروش، قرار صحبت در مورد بودجه است. شکی نیست که امکان داشته باشد که شما چند تا از گزینه های خود را به خاطر بودجه بندی از دست بدهید ولی این ضروریست که با طراح گل خود در مورد پولی که میخواهید صرف گل آرایی کنید حرف بزنید.